Proč si vybrat nás

1. jsme profesionální zubní laboratoř se sídlem v Šen-čen, Čína. Všechny naši vyškolení a zkušení zubní techniky umožňují pro nás jistotou zaručit naše vysoce kvalitní produkty. Naše laboratoř má několik oddělení, které důsledně vyrábět modely výjimečnou kvalitu, voskování, ne drahé a polo / dokončení vysoké drahých kovů, porcelánu, řízení All keramika, chrom kobalt protéz, ortodontických

2. všechny případy jsou na zakázku dodržovat přísné standardy kvality. Nejprve zkontrolujeme všechny nadcházející dojmy a modely. A budeme mít kontakt s klienty, pokud není žádný problém pro případy. A každý vedoucí každého oddělení musí kontrolovat příchod a ven případy. Všechny případy musí být přísně kontrolována ředitel technika před jej #39; s zpět klientům.

3. náš efektivní tým chápe vaše důležité termíny. Většině případů skončily v rámci naší standardní 2 až 4 den obrat, nicméně naléhavých případech může být pro zajištěný. Všechny případy jsou vráceny letecky první třídy priority využití FedEx, UPS nebo DHL, bez ohledu na to, kde jste na světě můžeme vrátit to vám rychle.

4. vzhledem k naší rychlých obrátek; účelné komunikaci a osvědčené technické znalosti je zásadní. Jsme připraveni zodpovědět jakékoliv dotazy zajistit důvěru v naše služby prostřednictvím několika komunikačních cest.

5. všechny naše materiály používané v rámci naší zubní laboratoře lze zaregistrovat na vaše vybrané regulační registru podle požadavku. Naše produkty jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě pomocí důvěryhodné globální značky Bego, Argentiny, Vita, IVOCLAR, Emax, Valplast, SHOFU, Dentsply, Bredent.

6. Pokud jste zubní laboratoř / agent nebo nezávislý zubaři chtějí zadávat své laboratorní práce, jsme schopni uspokojit vaše potřeby. Jsme nemají minimální případu požadavky a nabídnout stejnou péči a servis všech našich klientů od těch, kteří nám zašlete 100 případů na den do 10 případů za měsíc.

7. vzhledem k povaze bytí velký objem, konkurenční zubní laboratoře, můžeme zajistit konzistentní nízké ceny pro všechny naše zákazníky. Vítáme Váš zájem o naše služby a těšíme se na rozvoji obchodní vztah s vámi. Kontaktujte nás prosím a my vám velmi rádi předáme kompletní zveřejnění našeho ceníku a služeb.

8. můžeme najít v Shenzhenu. Čína. Což znamená, že jsme velmi blízko Hongkong. Všechny pozemky, které trvá déle v celním Číny bude moci posílat do Hongkongu (máme Hongkong adresu pro odesílání balíků). Tímto způsobem bychom mohli získat pozemky earier. A budete mít připraven případy mnohem rychlejší.