Porcelán Fused to COCR PFM

Porcelán Fused to COCR PFM
Podrobnosti o produktu

Porcelán Fused To COCR PFM


Porcelán roztavený na kov (drahocenný, polodrahokam).

VITA porcelán

Argentová slitina

Doba obratu 3-4 pracovních dnů (zákazník k zákazníkovi je 7-10 dní).

PFM jsou široce používány v zubním lékařství.

Kovový rám poskytuje vysokou pevnost v tlaku a pevnost v tahu, stejně jako vhodnou podporu. síla je dobrá. Technik může vrstvit keramiku, aby vytvořil přirozený barevný efekt pro pacienta, pokud je dostatek místa.

Dobrá kvalita a cena (FDA Certified Dental Lab).

Zpět přes prioritní službu UPS, Fedex nebo DHL.


Zavádí se síla společnosti

Zubní laboratoř Shenzhen Sunflower je plnohodnotná zubní laboratoř v Číně. Jsme FDA certifikovaná zubní laboratoř v Číně. V Sunflower Dental Laboratory chápeme důležitost kvality, komunikace a ceny ve všech oblastech výroby zubních protéz. Naše velké týmy laboratorních techniků jsou vyškolenými profesionály, kteří se pyšní svou prací a nabízejí konzistentní úroveň kvality a péče o všechny naše globální zákazníky. Používáme pouze nejkvalitnější materiály se všemi materiály používanými americkými FDA, CE a australskými zdravotnickými prostředky schválenými TGA. Pokud jste zubní laboratoř nebo zubní agent, který hledá outsourcing, nebo jste nezávislý zubař. jsme schopni uspokojit vaše potřeby. Nemáme minimální prahové hodnoty pro případy a nabízíme stejnou péči a cenu všem našim zákazníkům.


Kontaktní informace

Tel: + 86-755-23027046

E-mail: sunflowerdental6@gmail.com

Fax: + 86-755-27473329

9 / F. Budova Zheng Ke Shi Dai. Xihuan Road. Shajing. Bao'an Dist. Shenzhen. Čína

Copyright Shenzhen Sunflower Dental Lab Všechna práva vyhrazena.


Hlavní produkty :

PFM (Porcelán tavený do kovu) , Všechny Keramické plant Implantát , Odnímatelná protéza , Kombinovaná práce , Zubní přístrojShenzhen Sunflower Zubní laboratoř je jedním z předních profesionálních výrobců a dodavatelů porcelánu tavené cocr pfm v Číně. S velkým týmem dobře vyškolených profesionálních laboratorních techniků vyrábíme vysoce kvalitní porcelán spojený s cocr pfm v souladu s oficiálním standardem. Nyní si můžete být jisti nízkou cenou výrobků vyrobených v Číně z naší továrny.

Dotaz