Proč třeba koruny po ošetření kořenových kanálků, existují tři hlavní důvody

1, z důvodu potřeby ošetření kořenových kanálků zubu je zubní kaz (zub), vada je velké, pak úplný kořenového kanálku, ale zbývající struktura zubu je velmi křehká, velmi snadno zlomené, prasklé, ztrácí jeho normální funkce, jednoduché materiály udržíme #39; t být použit k obnovení funkce.

2, ošetření kořenových kanálků je lék a zařízení operace kořenového kanálku reziduální dezinfekce čisté a bakterie jako jasné jak je to možné. Však taková dezinfekce zpracovat, pokud chcete provést vážné, ale muset zbavit některých bakteriálních infekcí zubů a zubů museli opravit tělesné tkáně. Takže většina zubů kořenových kanálků léčby jednou, nemusí být dost může podporovat žvýkací síly rozbité, jednoduché materiály udržíme #39; t být použit k obnovení funkce, i když bych mohl obnovit dlouhodobé výsledky nejsou dobré.

3, po léčení kořenových kanálků zubů ztráty živin z buničiny dodat, jako kořeny stromů, vadnou, se stal velmi zranitelná, což má za následek zuby křehké, snadno rozdělit.

Z těchto důvodů výrazně snížila teethand #39; s podporou sil, za určitých podmínek, může stačit k podpoře žvýkací tlak pravděpodobně koruny rozdělení, takže čas udělat zubní korunky a chránit jej.