Jaká je povaha kovu a kovu používaných ve vyměnitelné protéze?

Za prvé, nyní uznává nejlepší aktivity celého ústa mohou být extrahovány Odnímatelné zubní materiál je čistý titan kovových materiálů:

1, čistý titan a lidské tělo je nejlepší kompatibilita kovových materiálů, téměř nikdo neměl alergickou reakci, která se také používá pro ortopedické připojení kostní sítě, opravy výsadby a další chirurgické ošetření;

2, čistá titanová síla je dobrá a lehká, čímž je stent tenčí a lehčí, cizorodé tělo má pocit, že je malé, pohodlnější v ústech;

3, čistá křehkost titanového kovu je velmi dobrá, takže výrobní proces může být blíže modelovému uchycení, takže v ústech se dosáhne lepšího uzavření, aby se dosáhlo lepšího retenčního účinku;

4, čistý titan snadno oxidovaný, na jedné straně, požadavky na lití jsou vyšší, čímž se zvyšují náklady, dražší; na druhou stranu, v aerobním orálním prostředí po nějakou dobu, kovový stent brzy ztratí originální kovový lesk a odlétne vrstvu zbytku oxidu.

Za druhé, další je nyní téměř nejvhodnější pro komplexní Odnímatelné Denture Odnímatelné Denture Vitalium (Vitallium) materiály, jsou vysoce kvalitní kobalt chrom kovové materiály, hlavní složky kobalt Co, Cr Cr a molybdenum Mo,

Přidání molybdenových prvků může nejen zlepšit korozní odolnost stentu, ale také značně zlepšit celou strukturu legovacího materiálu, čímž se výrazně zlepší kovový stent kovového stentu. Odolnost proti únavě.

Proto největší výhodou vitaminu je vynikající pevnost, vynikající flexibilita, která:

1, Vitamínový materiál je velmi vhodný pro výrobu stentu v případě, že je třeba navrhnout více než tři sponky Complex Removable Denture - může způsobit, že stent se opotřebovává hladce a konektor a spona není snadná deformace a zlomení;

2, takže k dosažení konstrukce nelze dosáhnout běžného kovového materiálu kobaltového chromu, jako je štíhlý jazyk, patra, nepřetržitá karta a řada T nebo Y karet apod. oblasti, čímž se nosník pohodlněji nosí.

3, Vitaminový materiál relativně k čistému titanovému stentu mírně těžší, ale vadný, to samé pro výrobu plných úst může být extrahováno zuby.

Za třetí, BPD dokonalý materiál stentu, obsahující stejné přísady a stejný materiál, také kobalt chróm molybden, rozdíl v výrobcích:

BPD materiál je německá společnost za vysokou cenu vitaminových materiálů vyvinutých konkurenčními produkty v USA.

Takže, kromě ceny, elastická pevnost materiálu v laboratorních podmínkách je nižší než vitamin; ale já v klinickém návrhu těchto dvou jsou stejné použití, efekt není špatný.

Čtvrtý materiál obsahující titan, který obsahuje přísady vedle kobaltu, chrómu, pravděpodobně přidá sedm až devět procent titanového prvku, ale tato změna může účinně měnit výkon slitiny, její materiálová pevnost a tažnost jsou lepší než obyčejný kovový stent kobaltového chromu , ale byly nižší než výše uvedené tři materiály.

5, běžné kovové materiály z kobaltu chromu, aktivní materiál odnímatelných zubních protéz veteránů, tzv. Obecný materiál je materiál, byl v klinické praxi po desetiletí ve vztahu k výše uvedeným materiálům použit k výrobě velké odnímatelné zubní náhrady, , tloušťka substrátu a výroba Proces je zpožděnější:

Proto jsem jen v klinické nepřítomnosti jednoho nebo dvou zubů bude doporučeno, když se pacient rozhodne vytvořit materiál Odnímatelná zubní náhrada.