Co je aktivní odnímatelná zubní náhrada?

Odnímatelné protézy jsou "vyjímatelné protézy", které lidé často říkají. Stejně jako "protetická", "protetika" jako "protetika", "odnímatelná zubní náhrada" znamená, že lidské bytosti dělají "povinnosti" zubů. Lékařský je horní, mandibulární zuby nebo všechny zuby po vytvoření obnovy obecného pojmu. Odnímatelné protézy jsou rozděleny do dvou typů: přitahovací a fixní. Fixní vyjímatelné protézy (běžně známé jako "pevné odnímatelné zubní protézy") nemohou nosit samotné pacienty a odnímatelné zuby (běžně nazývané "aktivní odnímatelné zubní protézy") mohou být snadno odebírány pacienty.

1. aktivní vyjímatelná protéza: pacient si může vybrat zuby svých vlastních zubů, vhodný pro většinu většiny zubů chybí, zbývající zuby méně případu. Výhodou je, že pacienti mohou být odstraněni čistý, zbývající zatížení zubů je malá, ale také je nižší žvýkací účinnost, pacienti potřebují po jídle vzlétnout a mnoho dalších nepříjemností.

2. Pevná odnímatelná protéza: použití chybějících zubů na obou stranách zdravých zubů k podpoře odnímatelných protéz upevněných v ústech, u malého počtu zubů chybějících, přerušovaných zubů, zbytků zdravých zubů. Výhodou je, že fixní účinnost maskování pro vyjímatelnou zubní protézu je vysoká, pacient má na sobě komfortní pocit cizího těla malý, nezvolí Dai, nevýhodou je obnovení zubů po obou stranách zubů po odstranění zubů zuby po opravě celého zubu.

3, zubní implantát: rychlý vývoj nových technologií v posledních letech, metoda je implantována do implantátu alveolárních kostí, implantována a alveolární tvorba kosti po kosti a poté implantována do implantátu, ale zubní požadavky Pacienti s dobrou fyzický stav, alveolární kost má určitou výšku a šířku. Zubní použití pohodlné a krásné, nepoškozují sousední zuby, ale cena je dražší.

Aktivní odnímatelné protézy se běžně označují jako "odnímatelné částečné vyměnitelné protézy". Jedná se o použití reziduálních zubů v ústní dutině a podkladu (péče o zuby) na pokryté sliznici, alveolární kostní podložku, pacient může nosit výplně. "Aktivní odnímatelná protéza" s vyjímatelnou protézou zadržovacího tělesa a základního zařízení a dalšími součástmi, které zajišťují zadržení a stabilitu, opravují zuby a přilehlé měkké a tvrdé tkáně, je to způsob opravy ztráty zubů. Aktivní vyměnitelná protéza "není přesná, protože má stále dobrou retenci, ne ohromující" aktivity ", takže" vybírání "je přesnější, ale pro pohodlí čtenáře stále používáme" aktivity Removable Denture "tohoto populárního jména .