Co musíte věnovat pozornost poté, co jste nosili vyjímatelnou zubní náhradu?

Obecně lze zubní protézu rozdělit na dva druhy pevné a pevné, pevné zubní protézy, také známé jako "pevné zubní protézy", není pacient trpět jejich vlastní; odnímatelné zuby, také známý jako "odnímatelná zubní náhrada", může být pacientovi snadno. Takže, dát na Odnímatelné zubní protézy musí věnovat pozornost, co? To je velmi důležité pro všechny, následující důležité znalosti vám poskytnou jednoduchý úvod:

1, stačí dát na odnímatelné zubní protézy, může být zvýšené sliny, výslovnost není jasné, zadržení není dobré, nevolnost a další příznaky, to jsou příznaky tohoto jevu, obecná adaptace, modifikace může zmizet. Nicméně, pokud je problém spojený se špatným dechem, měla by se věnovat pozornost, zejména nezapomeňte dělat ústní hygienické úklidové práce.

2, cvičit uprostřed čelistí okluze, opravit špatný zvyk okluze, zvláště po absenci zubů, kvůli dlouhodobému opotřebení s nesprávnými výplněmi a vytvořením mandibulárního prodloužení, obtížné obnovit správnou čelist bit, ovlivnit zadržení zubní protézy a žvýkací funkce, ale také věnovat pozornost.

3, jen dát na odnímatelné zubní protézy, nošení bolesti je zřejmé, měli byste nejprve odstranit zubní protézy dočasně nenosí a včas do nemocnice postoupení. Nicméně před odjezdem do nemocnice se doporučuje nosit zubní protézu nejméně dvě hodiny nebo déle, aby doktor mohl zkontrolovat důvody pro analýzu bolesti.

4, na začátku nošení odnímatelného jídla zubní protézy byste měli jíst měkké potraviny, zkusit jíst méně jídla, ale také pomalu žvýkat a pak počkat až po postupné obnově normálního jídla, jíst příliš tvrdé jídlo, tak aby nedošlo k nepohodlí.

5, na ochranu ústní tkáně a úklidových prací s odstranitelnými zubními protézy. Zvláště po jídle každý den byste měli odstranit oplachování zubní vody, aby nedošlo k ovlivnění zdraví ústní sliznice v noci před spaním, abyste nezapomněli odstranit zubní protézou kartáčkem na zuby, abyste umyl zubní protézou nasáklou ve studené vodě. zubní náhrada čistá.

6, během nošení odnímatelné zubní protézy, nejen věnovat pozornost ústní hygieně, ale také věnovat pozornost ústnímu zdraví, zjistil, že problém by měl být více konzultovat s odborným lékařem, včas do nemocnice pro vyšetření, obvykle více pozornosti k pravidelným návštěvám v nemocnici s cílem usnadnit lékaři ve všech směrech Použití zubní protézy.

Nosit odnímatelnou zubní náhradu, ačkoli se zdá být velmi běžné, ale přesto máte spoustu pozornosti, bez ohledu na to, zda jste nosili nebo jste připraveni nosit, musíte udělat odpovídající zdravotní péči, pozornost musí být způsobena věcmi. , lépe zachovat zdraví úst.