Jaké jsou problémy se snímatelnou protézou?

Odnímatelná protéza je často vystavena řadě problémů kvůli rozmanitosti a aktivitě jejich obnovy návrhu.

Bolest je nejčastějším problémem: bolesti břicha a bolesti měkkých tkání, bolesti při bolestech způsobené nadměrnou silou nebo příčnou silou. Bolest měkkých tkání a více, protože okraj základny je příliš dlouhý, příliš ostrá, základna organizace s malým nádorem, ale také kvůli části alveolárního hřbetu kostní nebo kostní výčnělek, kostního hřebenu, tvorbě tkáně deprese, krytí mukózní tenké, umyvadlo pro péči o tlak, ostrý hřeben a tak dále.

Špatné zadržení je také často problémem, zejména následovně: ① odskočit, kroužek nevstoupil do opory podpěry; ② Qiaodong, houpačka, nahoru a dolů, protože karta karoserie a základna není vhodná, nepřímá pevná poloha těla je umístěna nesprávně, occlusal podpora, zapínání na povrchu zubu k vytvoření otočného bodu, přídržný kroužek bez zadržovací síly; ③ základ a organizace není blízko, okraj uzávěru není dobrý; ④ opěrka korunka malá, nebo kužel ⑤ umístění umělých zubů uspořádaných nesprávně, occlusal nastane, když osnova; ⑥ Základna je příliš dlouhá, což ovlivňuje aktivity měkké tkáně.

Prašná obtížnost: příliš těsná spona, péče o bázi blízko povrchu zubu, nedostatek obrácené základní báze, pacient nedokázal pochopit směr a způsob vyjímání vyjímatelných zubů, může způsobit obtížné sběr.

Dopad potravy: Odstranitelná zubní protéza a tkáň mezi nárazem a zadržením jídla, původní základ a organizace není blízko, prstenec a opěrka není vhodná, mezi základnou a přirozenými zuby, může způsobit zapuštěnou zástrčku

Výslovnost není jasná: vyjímatelná zubní náhrada po opotřebení, zúžení perorálního prostoru, jazyková aktivita je omezená, dočasně nevhodná, často vedoucí k dysfonii. Po uplynutí doby tréninku.

Bite cheek, sliznice jazyka: horní a dolní zuby pokryté malou lehkou soutržní tváří, mandibulární zuby uspořádané na straně jazyka nebo kvůli ploché ploše je příliš snadné způsobit skus jazyku.

Zvýšení nauzey a slin: na čelní straně může být odnímatelná zubní protéza, neboť je příliš velká, příliš tlustá prodloužení zadní hrany základny, nebo není základna zadní hrany a sliznice vhodná mezi dvěma stimulacemi slin nevolností. Sliny jsou většinou způsobeny.

Problém vzhledu: pacient po opotřebení, vzhled není spokojen se zuby nebo jinými změnami.