Zubní opravy metody které

1 zubní vadu

Vlivem různých příčin zubní tvrdé tkáně různé stupně tvar a textura ničení a abnormální zub do anatomie a fyziologie normálního tvaru tvar zubů, kousat a způsobit zničení synchronizační vztah. Vady chrupu je společný nemoci a často se vyskytující onemocnění v oddělení stomatologie, výskyt je asi 24 % ~ 53 %.

2 zubní vadu

Zubní kaz je nejčastější příčinou poškození, opotřebení, kyselina, klínové defekty a malformace (včetně hypoplastická skloviny, dentinu dysplazie zuby, zubní fluorózy a tetracyklin).

vady chrupu 3

Odkazuje na částečné zubní ztrátě chrupu. Chrup z neexistence zubu k zubu defekt chrupu. Zobrazit v druhé národní ústní epidemiologického průzkumu o zdraví: Věková skupina průměrná ztráta 0.88 zuby 35-44; 65-74 let průměrná ztráta 9,86 zubů.

4 onemocnění parodontu

Prostředky zub podpůrné tkáně () paradentóze, má dva významy. Generalizované parodontitidy se týká dochází v parodontálních tkáních různých patologických stavů, včetně onemocnění dásní a paradentózy ve dvou kategoriích a úzkých zubů způsobené paradentóze se vztahuje pouze na podporu zničení tkáně v parodontitidy, ale nejen dáseň onemocnění postihující tkáň dásní. Etiologie onemocnění parodontu patří místní faktory (jídlo zaklínění, zubního plaku, zubního kamene, traumatické anatomií okluzních plošek, místní faktory, zlozvyky a špatné výplně) a systémové faktory (endokrinní, imunodeficience, psychický stres, genetika, podvýživa). V posledních letech kouření jako faktor přitahuje stále větší pozornost na životní prostředí, je považován za vysoce rizikový faktor onemocnění parodontu zejména těžké parodontitidy.