Odnímatelná opatření pro opravu zubních protéz

Odnímatelná protéza je samorozbačovací těleso, může se přizpůsobit širokému rozsahu, může být použito pouze jednoho zubu, více zubů nebo plných zubů. Shenzhen daleká východní žena a dětské nemocnice zubní opravy Center uvedl, že instalace odnímatelné Denture je také činnost ústní opravy, orální opravy po příslušných záležitostech, které mají být připraveny.

Příprava na ústní opravu je komplexní vyšetření po diagnostice v souladu s navrženým návrhem ústní opravy, patologických stavů ústní tkáně nebo ovlivnění účinku nápravy vhodné léčby na požadovaný účinek.

1, léčba akutních symptomů způsobených zuby, akutní pulpitida, chronická akutní ataka pulpitidy, alveolární absces a temporomandibulární poruchy způsobené nepohodlí by měly být okamžitě léčeny.

2, dobrá ústní hygiena Ústní zdravotní stav je přímo spojen s dásněmi, účinky na zdraví parodontálních tkání a oprav a život obnovy. Současně, zubní kámen, zubní kámen a tak dále na povrchu zubů velkého počtu připojených, ovlivní přesnost dojmu, takže po obnově zubního kamene a zubního kamene by měla být zcela čistá kúra.

3, odstranění špatné opravy na návrh nesprávné, drsné výroby, špatná kvalita, poškození zdraví organizačního výplně nebo obnovení ztrácejí svou funkci a stimulují okolní tkáň a nemohou být opraveny, měly by být odstraněny.

Dokončete opravu odnímatelných zubů, stejně je třeba věnovat pozornost některým věcem.

1, zubní protézy předčasné opotřebení do úst, může být zvýšené sliny, výslovnost není jasná, retence není dobrá, nevolnost. Jedná se o společný jev, projít časem, aby se přizpůsobil, upravil, jev postupně zmizel.

2 po nedostatečném zubu v důsledku dlouhodobého opotřebení s nesprávným navrácením a vytvořením prodloužení mandibulárního kloubu není snadné obnovit správnou polohu čelisti, ovlivnit funkce odnímatelného zubního kloubu a žvýkání v tomto okamžiku, aby se cvičil prostřední čelist okluze, opravit špatný Příležitostný zvyk.

3, časné opotřebení zubní protézy, pokud mírná bolest a nepohodlí, by měly dodržovat opotřebení na nějakou dobu. Pokud je zjevná bolest, odstraňte zubní protézu dočasně, včas až do doporučení nemocnice. Do nemocnice se zubní náhrada nosí nejméně dvě hodiny nebo déle, aby lékaře usnadnila kontrolu příčin bolesti.

4, ranní opotřebení zuby začala jíst, měkké jídlo, malé množství, pomalu žvýkat. Postupně jíst čerstvé jídlo. Nejíst příliš tvrdé jídlo.

5, které chrání ústní tkáň a vyměnitelnou denturu čistou. Po jídle každý den byste měli odstranit oplachování zubní vody, aby nedošlo k ovlivnění zdraví ústní sliznice. Spánek v noci odstraňte zubní protézou kartáčkem na zuby, aby se umyla zubní náhrada namočená ve studené vodě, aby se zubní náhrada udržovala v čistotě.

Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se přímo na odborníky online. Můžete také kliknout na online rezervaci, abyste se zbavili svého počátečního registračního poplatku, a můžete přímo vybrat odborníky, abyste se vyhnuli čekání v řadě.