Odnímatelné indikátory protézy

1, zubem, který chybí zub na zbývajících zubech, může být použita pouze řada zubních ztrát, které lze odstranit odstranitelnou opravou zubů.

2, kvůli traumatu nebo nádoru po chirurgickém zákroku u pacientů se zuby ve stejnou dobu, často doprovázené velkými alveolárními kostními defekty, které vedou ke zhroucení rtů, tito pacienti jsou vhodní pro odnímatelnou opravu vyměnitelné dentury.

3, věk 18 let u pacientů, pokud pevné zubní protézy potřebují více brusných zubů, ale vzhledem k tomu, že věk je příliš světlý, zuby dutiny dutiny jsou příliš velké, snadno způsobí poškození dužiny, vhodné pro přívětivá protéza.

5, zranění zubů není zcela zhojeno, ale práce musí být obtížné opravit ty, kteří mohou být použity k odstranění lokální odnímatelné zubní protézy jako přechodná oprava, nebo protože potřeby povolání nemohou chybějící přední zuby, forma, pre-zubní náhrada (okamžitě protéza), okamžitě po opotřebení zubu

4, jestliže není schopen dlouhodobě přijmout molární operaci, nebo pacienti nechtějí více zubů a zuby sousedních zubů byly nakloněné, nebo zuby v blízkosti zubů se špatným zdravotním stavem, je zřejmé uvolnění a alveolární absorpce kostí , Výše ​​uvedená situace by neměla být používána jako trvalá vyměnitelná zubní náhrada, může být odstranitelná Odstranitelná oprava dentury.

Za třetí, opotřebení činnosti Vyjímatelná ochranná opatření

1, začátek nosit zubní protézy, může být mukózní cit, nebo dokonce sliznice vředy, by měla být revidována, pokud ne včasné postoupení, může dočasně nenosit, odstranit zubní protézy umístěné ve studené vodě. Lékařské | Vzdělávací síť Ale několik hodin před postoupením musí nosit odnímatelnou protézu, aby bylo možné přesně najít bod nabídky, snadno upravovat.

2, začátek nosit zubní protézy, ústa často cítí cizí tělo, sliny se zvětšily, a dokonce i nevolnost, zvracení a nějaká výslovnost je nejasná, žvýkání nepohodlí, což je normální jev, pokud se drží na opotřebení, výše uvedené příznaky mohou postupně zmizí.

3, předčasné opotřebení Odnímatelná protéza by neměla jíst tvrdé jídlo, měla by nejdříve cvičit jíst měkké potraviny, přizpůsobit se a postupně žvýkat tvrdé a křehké potraviny.

4, odstraňte zubní protézy, zubní protézy a zuby v ústech skutečných zubů kartáčujte zbytkový zbytek potravin, aby se zabránilo zubnímu kazu.

5, nosit zubní protézy, každých šest měsíců až rok do nemocnice pro přezkoumání, s cílem najít problém včas, aby se zajistilo, že podpora zdraví organizace.