Odnímatelná protéza při výrobě poznámek

(1) poměr monomeru je příliš nevhodný (1) příliš mnoho monomeru: a. Úprava poměru nesprávných b. Naplňte plast předčasně c. Přidejte příliš málo monomeru (2): a. Podíl nesprávného smíchání b. Tandemové odpařování monomeru c. Detergentní nátěr špatný, způsobuje monomer do modelu sádry ② vyplňte plast, když tlak nestačí ③ plastové obaly ④ teplota tepelného zpracování příliš rychle ⑤ špatná kvalita plastového prášku 2 Důvody pro deformaci odnímatelné zubní protézy ① balení má zabalené plasty příliš pozdě nebo když je tlak příliš velký atd., může způsobit poškození modelu, stentu a umělého posunutí zubu. ② základní tloušťka nerovnoměrná ③ teplota tepelného zpracování příliš rychle ④ tepelné ošetření box po studené, otevřete krabici příliš brzy, základna ještě nebyla ochlazena tvrdě, takže deformace odnímatelné zubní protézy. ⑤ Odnímatelné zubní broušení při příliš vysokém teplu 3. Zastavení, spojovací tyč a jiné důvody přemístění ① vložené do použití síly sádry je nedostatečné ② stent, konektor není fixní nebo ne uchycení, stent a jiné vložené pevné ③ otevřené krabička na vosk Když se sádra zlomí ④ vyplňte, když je plast příliš pozdě nebo příliš

Použití aktivní odnímatelné zubní protézy je omezené, zejména celá odnímatelná zubní náhrada, obecně 3 roky až 5 let potřebuje rozsáhlou revizi, jako je například opětovné vložení nebo opětovné nastavení, je-li to nutné, musí být vyměněno. V době skladovatelnosti by měly být činnosti vyměnitelných protéz, jako jsou např. Zlomeniny, opotřebení atd., Okamžitě opraveny nebo vyměněny, bez použití síly. Pokud je odnímatelná zubní výplň vypnutá, zlomená nebo vadná, měli byste být pro nemocnici pro kontrolu a opravu. Stručně řečeno, bez ohledu na druh odnímatelné protézy, každý rok do nemocnice, jakmile je nutná kontrola.

Když si každý den zubujete zuby, je třeba vyčistit zuby u snímatelných protéz, zejména zubů, které jsou v kontaktu s odnímatelnými protézy. Můžete použít zubní kartáček, zubní kartáček, zubní nit nebo zubní kartáček. Nejlepší je odstranit vyměnitelné protézy, opláchnout vodou a pak se nosit do úst. Celkové zuby a péče o zuby jsou vyrobeny z plastu, takže se bojí házení, bojí se tlaku, bojí se vařených činností odnímatelných protéz mezi skutečnými zuby a zuby Z mezery, snadno se množí zubní buničiny a nahromadění zbytků potravin, takže v blízkosti skutečného zubního kousnutí a trpících onemocněním parodontu je velmi důležitá vyměnitelná zubní náhrada a péče o zuby v okolí.