Odnímatelná zubní náhrada Jak špatně

1, jsou činnosti odnímatelné zubní náhrady založené na kovu obecně přerušeny, protože opravy nemohou být. Zubní zuby, které nosí více času (více než 5 let) kvůli absorpci alveolárních kostí způsobené základnou a drážkou zubů mezi mezerou mezi žvýkáním, když se základna zlomí, by tato situace měla být znovu zuby a opotřebení Čas po dlouhou dobu po základně stárnutí plastů, poškození, snížená pevnost, i když opravy nebudou trvanlivé.

2, není čas na nošení odnímatelných protéz dlouhý, což může být způsobeno nesprávným používáním pacientů, může být způsobeno také problémy s konstrukcí vyjímatelného zubního protézu, jako jsou nesprávně uspořádané zubní protézy, nevyváženost zubní proutí nebo část zubní náhrady. základna je příliš slabá, aby nesla sílu kousnutí, i když je opravena, je snadná k opětovnému přerušení, měla by být znovu vyrobena.

3, činnosti z umělé hmoty oddělitelné zubní protézy nebo zuby z umělé hmoty, pokud se odnímatelná dentální podložka a orální tkáň uzavřou, bez závady na konci, mohou být těsné k celku, obvykle mohou být použity po opravě.

4, pevné poškození poškozených zubů, které obecně nedokáže opravit, by měla odstranit starou reprodukci zubní protézy. Ale v některých případech může být také součástí opravy, jako je porcelánový obličej po porcelánu, pokuste se opravit opravný materiál, nelze jej opravit a pak odebrat zpět. U poškozených protéz by pacienti neměli být snadno vyřazeni a neměli by se opravit, jít do nemocnice, aby zjistili, zda doktor může opravit.

Odborníci radí: pro poškozené zuby, pacient by neměl být snadno vyřazen, neopravovat se, by měl jít do nemocnice lékař může zjistit, zda opravy. Pokud používáte prodloužené užívání odnímatelné zubní náhrady, opakované poškození, nepohodlí nebo vážné poškození, měli byste zvážit zpracování zubní náhrady.