Odnímatelné čisticí body pro zubní protézy

Stejně jako u přírodních zubů je třeba pravidelně čistit také odnímatelnou zubní náhradu. Často mnoho lidí umýt svou práci na odnímatelné protézy hned po opláchnutí nebo opláchnutí vodou. Avšak dlouhodobá, spojená s protézou na bakteriích a plaku, nemůže být vyčištěna, často vedou k zubům kazu nebo zánětu nebo zubní protézy pokryté mukózními houbovými infekcemi, což způsobuje velké poškození ústní tkáně.

Odnímatelná protéza Správným způsobem čištění by mělo být: po každém jídle nebo po jídle po odstranění vyměnitelné zubní protézy, vážné ústní vody, zbytky zbytků jídla v ústech a pečlivě propláchnuté zubní protézy. Každý den s malým měkkým kartáčkem na kartáčky ke kartáčování různých ploch odnímatelné protézy, zejména vnitřního povrchu palety pro zuby a kontaktu se zbývajícími částmi zubů. Vzhledem k tomu, že tyto části nejčastěji zůstávají bakteriemi a povlaky, největší poškození ústní tkáně. Nejlepší je pravidelně se speciální čisticími prostředky pro zubní protézy (kapaliny) na hloubkové čištění protézy, aby bylo dosaženo lepšího čistícího a dezinfekčního účinku.

Navíc každý den před spaním by měla být vyměnitelná protéza, čistá čistá a čistá vyjímatelná zubní náhrada namočená v čisté studené vodě. Odnímatelná protéza by se neměla nosit přes noc, a to nejen proto, aby se zuby ústní sliznice umístily na odpočinek, ale také aby se snížil růst reziduálních bakterií na odnímatelných protézách, bakteriích a plaku, aby se snížila poškození do úst.