Jak chránit odnímatelnou protézu

Jak chránit vyjímatelnou zubní náhradu? Aktivní odnímatelná protéza je obvykle vyrobena z plastového a kovového stentu atd., Plná zubů a mohou být provedeny některé zuby pro obnovení zubů zubů k obnovení funkce odnímatelné zubní protézy. Vzhledem k tomu, že činnosti odnímatelné zubní protézy jsou zubní vady po umělé imitaci zubních děl, aby se zabránilo komplikacím, je třeba znát nějaký zdravý rozum, věnovat pozornost jeho ochraně, čištění a dezinfekci. Jak chránit odnímatelnou protézu? Požádali jsme o odborníky, aby nám podrobně představili.

1. Jak chránit odnímatelnou protézu? Odborníci, jen nastavit odnímatelnou zubní náhradu není naprosto vhodné, existuje malá potřeba menšího adaptačního procesu. Je zřejmé, že nevhodné by měly být opraveny včas, nemůžu bezstarostně, zejména aplikace 1 až 2 roky po odnímatelné zubní protézy, i když není zjevně nevhodné, ale také do stomatologické nemocnice kontrolovat, upravovat a opravit.

2. Navíc nosení plné odnímatelné zubní protézy by mělo věnovat pozornost pacientovi ústa nemá oporu, zatímco alveolární kosti v důsledku určitého stupně atrofie po extrakci zubů, tak brzy opotřebení Odnímatelná zubní protéza bude cítit obtížněji zadržet, Odstranitelné zubní protézy volné , vypnuto. Obecné řešení způsobu, jak udržet množství slin v ústech, může zvýšit absorpci odnímatelné zubní protézy, nosit úplnou odnímatelnou protézu během procesu stravování by měl provádět bilaterální žvýkání, snížit odnímatelnou protézu, přestat a zlomit.

3. Jak chránit vyjímatelnou zubní náhradu? Odnímatelná protéza by měla být také pravidelně omyta, každé jídlo je nejlepší odstranit odstranitelnou protézu ústní vody, odstranit zuby odnímatelné zubní protézy, péče o zuby uprostřed zbytku jídla. Každou noc před spaním vyměnitelná protéza nasávala do misky nebo šálku s čistou vodou, aby se dásně opíraly. Aby nedošlo k deformaci vyjímatelné zubní náhrady, nemusíte se uvolňovat, neumisťovat do blízkosti sporáku a topení.

4. Normálně musí být vyjímatelné zubní protézy vždy opotřebované a zvyk nosit odnímatelnou protézu v době jídla musí být opraven příliš dlouho. Zuby jsou náchylné k deformaci a odnímatelná zubní náhrada je snadno poškozena nebo ztracena.