Srovnání odnímatelných protéz a pevných protéz

Odnímatelná zubní náhrada a fixní protézy se liší od obou druhů metod opravy zubní protézy, stejně tak se liší, pokud je sada aktivit v odnímatelné zubní náhradě, pokud jsou zuby fixovány podle okolností, s vyjímatelnou protézou a fixovanou zubní protézy pro pochopení rozdílu Mezi lidmi není mnoho, následující je Odnímatelná zubní náhrada a pevné zubní protézy srovnání.

Zuby jsou zdravý portál. Po absenci zubů ovlivňuje funkce žvýkání a ovlivňuje vzhled včasné opravy. Existují dva typy zubní protézy: jedna je fixní, jedna je aktivní. Takže po nedostatku zubů si vybrat způsob opravy? Tyto dva typy protéz mají své vlastní výhody a nevýhody, výběr je založen na počtu zubů v ústech a na stávajícím zubním zdraví k určení situace.

Fixované zubní protézy: v medicíně nazývané pevné zubní protézy nebo fixní můstek. Jedná se o použití mezery mezi zuby na obou stranách zubů na zubní protézu, která je na něm fixována. Zejména musí mít můstek pevný základ, pacient nemůže nosit vlastní opotřebení. Tato zubní náhrada se provádí nejprve broušením konců opěrek (jako základních zubů) a následným vytvořením kovové korunky na opěru, a pak další kovovou tyčí, dvěma koncemi společně, uprostřed je plastový zub. Výhodou je malá velikost, pohodlné, bez pocitu cizího těla, snadno se vkládá do úst po zvyku; žvýkací funkce než vyjímatelná protéza na velké. Nevýhodou je, že oba konce opěrného stavu jsou lepší v přípravě, ale také broušení mnoha opěrek, časově náročné, vysoké požadavky na přípravu doktora, někteří lékaři dělají tento druh zubů určitě není splňují vědecké normy. Někteří lidé často kvůli bolesti způsobené zuby nejsou vítá pevné zubní protézy, kromě toho, že fixní zuby mají kovovou korunu není krásná, zuby nemohou být příliš mnoho na 1 až 2 chybějící zuby je vhodné. Nyní domácí zuby porcelánu provést širokou škálu barvy je velmi ideální, je vyšší náklady.

Odnímatelná zubní náhrada: použití umělé hmoty pro péči o základnu, sliznicí, kostní tkáň na podporu, zubní protézy a péče o bázi, může mít volné opotřebení tělesa, tzv. Odnímatelné zubní protézy. Obsahuje zubní protézy na základně a pružný kovový západkový kroužek. Není podřízeno žvýkání tlak není kompletní a obě strany zubů nést, ale také zuby dásní a alveolární kosti nosit část. Proto mohou být instalovány protézy i na obou koncích sousedních zubů a ne příliš silné okolnosti. Jeho výhody jsou poměrně jednoduché ovládání, méně zubů, krásné než kovové korunky, pacient je snadno přijatelný, zubní náhrada může vzlétnout k umytí, přispívá k ústní hygieně. "Živé zuby", aby se přizpůsobily širšímu rozsahu, mohou opravit více zubů, zuby zuby nebo zuby. Nedostatky instalace se nepoužívají k nastavení doby, je delší, potřebujete projít dlouhou dobu, než si zvyknete. Podmíněný výběr odlitku - péče o oceli, tato technologie a porcelán je stejný jako v posledních letech pro provedení nového podnikání, charakterizované poměrně pohodlné, snadno se nosí, krátké období krátké, nevýhodou je vyšší cena. Existuje také nová metoda je skryté zubní protézy, nepoužívá kovové spony, s pružnou barvou a dásněmi podobnými speciální plastové zadržení, v posledních letech také provádí v některých částech Číny. Stručně řečeno, obecné zuby musí být umístěny po zubní protézy, jejím cílem je obnovit mastifikační funkci a fyziologické funkce, vyhnout se přemísťování jiných zubů, jak se postarat o krásu, je druhá. K dosažení těchto cílů musí existovat vědecký výběr instalovaného způsobu, musí být založen na specifických okolnostech pacienta, aby se zjistilo umístění pevných zubních protéz nebo odnímatelné zubní náhrady.