Odnímatelná protéza je populární materiálový úvod

V současné době je na trhu oblíbený materiál je vysoce výkonný polymer Evonik VESTAKEEP ® Dental. "Naše materiály jsou stabilní a mají stejnou pružnost jako lidské kosti," říká Frank Claus, ředitel společnosti Evonik Medical Devices a Systems Marketing Manager. V porovnání s tradičními odnímatelnými protézy může tento materiál v ústech odrážet i některé další výhody: polyether-ether-keton (PEEK) vyrobený z odnímatelného zubního proužku, pružnější, bez senzibilizace a bez zápachu. Tato vyjímatelná protéza se může rychle přizpůsobit teplotě člověka. Dokonce i při fotografování rentgenových paprsků může tato vyjímatelná protéza poskytnout lepší výsledky snímání než tradiční kovové odnímatelné protézy.

Ve srovnání se zirkonem, zlatem nebo diamanty, které se používají jako materiály pro vyjímatelné zubní protézy, má VESTAKEEP® Dental řadu výhod, jak říká Ismail Yilmaz: "Tento materiál vyžaduje vyšší kvalifikovanost a vysokou přesnost". Generální ředitel společnosti Denseo Limited to dobře ví. On je nejen trénován každé dva týdny pro zubní techniky se seznámit s tímto vysoce výkonným polymerem a používat správné nástroje a lešticí materiály. Profesionální dentální produkty, které spravuje, jsou dlouhodobými partnery.

Současný průmysl zpracování odnímatelných zubních protéz je velmi nepravidelný, nedostatek účinného systému dohledu a správy v průmyslu. Často můžeme slyšet, kde se zařízení na zpracování odnímatelných zubních protéz poté, co několik mistrů opustil vlastní a nezávisle otevřel zprávy o zpracování rostlin, takže nelicencované zpracovatelské závody a levná hospodářská soutěž mezi průmyslem jsou poměrně běžné, lze je považovat za domácí. průmysl. V současné době začínají příslušné ministerské úřady standardizovat řízení zpracovatelského průmyslu odnímatelných zubních protéz a nakonec vývoj zařízení na zpracování odnímatelných zubních protéz ve zdravém prostředí, aby společně prosazovaly prosperitu dentálního průmyslu.

techinque úrovni

Úroveň kvalifikovaných pracovníků v Číně je poměrně nízká, pokud jde o celkovou situaci zahraničních pracovníků kvůli vzdělávacímu mechanismu čínských techniků, neexistuje úplná sada vzdělávacích systémů, takže každý technik má extrémně nedostatečnou technickou teorii, ale nebude víte, proč existuje problém, který nezná příčinu problému. Je to právě proto, že úroveň vzdělání čínských techniků je nízká, takže řada kvalifikovaných pracovníků zlepšila technologii z technického vedení výrobců dentálních materiálů.