Jaký materiál se používá pro výrobu porcelánových zubů?

Porcelánové zuby jsou rozděleny do čtyř typů, základní kovy, polodrahokamy, drahé kovy a celokeramické zuby.

1 , základní kov porcelánové zuby patří (běžné porcelánové zuby, bezchybný porcelánové zuby bez niklu, porcelánové zuby z titanové slitiny, porcelánové zuby z bio-slitin, nano-porcelánové zuby). Hlavní složky běžných porcelánových zubů jsou nikl. Lidské tělo je škodlivé. Hlavními složkami bezchybných porcelánových zubů bez obsahu niklu jsou kobalt a chrom. Tyto porcelánové zuby nemají žádný škodlivý nikl a stroncium, takže je v podstatě bezpečný, ale vady tohoto porcelánového zubu jsou v tom, že v něm je příliš mnoho kovových nečistot. Je těžké zajistit, aby v těle nebyly žádné stopy neznámých prvků, které by mohly lidem ublížit. Porcelánové zuby titanové slitiny jsou v podstatě bez titanu, proto se doporučuje nedělat to. Hlavní složkou porcelánových zubů je také kobalt a chrom. Největší rozdíl mezi ním a bezchybnými porcelánovými zuby bez obsahu niklu spočívá v tom, že odfiltruje všechny neznámé kovové složky obsažené v bezchybných porcelánových zubech bez obsahu niklu. Jedním z nich je voda z vodovodu, jedna je čistá voda, můžete ji pít, která je zdravější, záleží na vaší vlastní volbě. Charakteristiky základních porcelánových zubů jsou v zásadě stejné, ale v základních porcelánových zubech je velmi smrtelná. Po dlouhém pobytu pacienta v pásu se žvýkačky změní na černou, což ovlivní zejména vzhled.

2 , Porcelánové zuby polodrahokamů zahrnují (palladiové porcelánové zuby, palladiové porcelánové zuby), palladiové stříbro porcelánové zuby a palladiové porcelánové zuby se skládají hlavně z palladia, stříbra a zlata, které jsou běžné pro lidskou kůži. Rozpustnost je super dobrá a vnější výkonnost spočívá v tom, že žvýkačky pacienta nikdy nezmizí.

3 , Porcelánové zuby z drahých kovů jsou také zlaté porcelánové zuby. Jeho hlavní složkou je zlato. Kromě výhod semi-drahých kovů porcelánu zuby, zlaté porcelánové zuby nejsou silné v tepelné vodivosti, což znamená, že budete jíst něco s vyšší teplotou. Současně, jiné druhy porcelánových zubů bude mít velmi horký pocit, ale zlaté porcelánové zuby nebudou, a jeho ochrana pro dásně je také nejlepší, bez ohledu na to, jak dlouho to nepoškodí dásně.

4 , all-keramické zuby patří (oxid hlinitý porcelánové zuby, zirkonové keramické zuby), dva aluminové keramické zuby a zirkonové keramické zuby jsou oxidy kovů, složky, které znáte jejich jména, s výjimkou, že kromě všech výhod semi-drahých kovů porcelánové zuby, nejdůležitější věc je, že barva a tvar zubů zubů z oxidu hlinitého a porcelánových zubů zirkonia mohou zcela dosáhnout efektu padělků, velmi krásných, obecně pražených porcelánových zubů a zirkonových porcelánových zubů. krásných oprav krásnými lidmi. Rozdíl je v tom, že síla je vysoká. Jednoduše řečeno, dva porcelánové zuby z oxidu hlinitého mohou být použity pouze k jídlu chleba a zirkonové porcelánové zuby mohou být použity pro hlavu humeru.