Požadavky na kov v dolní části na porcelán

1. bod tání porcelán porcelán prášek musí být vyšší než bod tání slitiny (170-270), aby kov vyrovnat koruny taveného porcelán gril bez tavení kovu nebo deformace. Čínský porcelán vysoké NI-CR kov Tavení slitin, bod tání 1320 c, keramický prášek použití nízké tání porcelán pudry a jeho bod tání je 871-1065.

2. slitiny má vysokou pevnost v ohybu a modul pružnosti pružnosti, vyšší, silnější kov může být provedeno na dně, načítání bez deformace; žádná flexibilita vyžaduje základní kovové tvrdosti, deformace porcelánu. Za normálních okolností tloušťka kovové základny nemůže být příliš tenký, protože povlak může způsobit deformace napětí smrštění kovového podkladu expanze, kov, základní vrstva je tenčí, tím větší deformace, což má za následek PFM koruny se nevejde do krku, ale také snižuje tepelnou stabilitu metalokeramická rozhraní, zchladí a náchylné ke zlomení. PFM vyráběné by měla být zvýšena při kovových tloušťka kontrola PFM koruny po zchlazení, zabránit rozsedlina v chlad.

3. kovové jemné částice na okraji mechanické upevnění je dobré těsnění a zvýšenou korozní odolnost a tvrdost.

4. slitiny snadné nahazování, přetypovat na úzce zapadá připravený zub a slouží pro změnu mechanické a fyzikální vlastnosti.

5. snazší smáčení slitiny a svar mají dobrou kombinací porcelánu.

6. slévárenské slitiny musí mít právo na teplotu odlévání a smrštění a porcelánu má dobrou kombinací síly, by měl odpovídat koeficient tepelné roztažnosti porcelánu a slitiny.