Důležité informace vitální zubů s porcelánem taveného kovu koruna

1. vitální zuby s PFM koruny Příprava zubu, fyziologie, histologie na základě pevné obnovení základní princip, je dělat všechno možné, úspora energie, dosáhnout za předpokladu regenerační ošetření, by měla být minimální řezný zub struktury. Příprava zubu a standardy obecně nošeny v reakci v mezích zubní dřeně. Poškození zubní dřeň dentinu a je nošen, snížit tepelné a je úměrná odporu zubní dřeně. Zubní dřeně reakce velikost se měří podle reakce buněčné vrstvy dentinu. Pokud jde o řezání dentinu dentin vrstvy buněk osmotický tlak a nižší úrovně infiltrace, těžké jádro je velký počet infiltraci zánětlivých buněk lidského dentinu tubulech kavit překrvení a buničiny zánět se vyskytuje. Kromě toho starší pacienti se stárnoucí generace sekundární dentin, dřeň se menší, vlákniny snižuje citlivost léčby. Místo toho neustále dřeň u pacientů do 18 let věku a medulární úhel a čelist dochází ještě není plně zralé, by měla být použita PFM restaurování, ale pacienta výjimkou mít ošetření kořenových kanálků.

2. zub přípravy operace body za pozornost zásadní zubů broušení zubů postup přípravy by měl být přísně kontrolován navíc umístění opotřebované části by měl být zachován a dokonce i vzdálenosti dřeňové dutiny, zatímco postup, který musí být použit v studené vodě vychladnout a jehla odstranění není pod tlakem. Swendlow experimenty: aplikace chlazení metody připravit dutiny, kabel tloušťka pouhých 0,3 mm, není příčinou endodontické léze, obvykle v přípravě zub vitální zuby mohou držet 1,0 mm od dřeňové dutiny (skloviny a dentinu tloušťka větší než 2 mm). Všichni ve všech, vitální zuby a by neměly být nošeny příliš mnoho, aby nedošlo k poškození zubní dřeně, ani nošení příliš málo, že obnovení tvar koruny je příliš velká, nebo známou dolní kovová barva, ovlivňují vzhled, nebo nedostatek dno a tloušťka porcelánu, rázovou houževnatostí a obnovení koruny barvy.

3. dočasné koruny a její význam po souběžné otisky zubů, můžete použít oxid zinečnatý cementu cementu dočasnou korunku. Význam má dočasné koruny: Kromě rychlé navrácení koruny, tvar, přispívají k vzhledu a funkcí, je důležité zabránit opotřebované zuby jsou exponované a vnější podněty. Také brání prodloužení čelisti zubů, příprava zubu zachovat okluzní prostor.

4. po dezinfekci a tmelené PFM je dokončena, dezinfekce, lepené. Dezinfekční náhradní alkoholu s thymolu, který má dobré propustnosti, stimulovat buničiny. Cementu porcelánové korunky je životně důležité klíčové faktory úspěchu, nejlépe pomocí vodorozpustného cementu zinku strontnatého, pro své vlastnosti dobrého napojení, obzvlášť silnou přilnavost k dentinu a kovu, obsahuje suroviny fluorofosforečnan sodný, žádné volné kyseliny v mixu a tvorbu sekundární dentin pomoci. V klinické praxi na zinek je zakázáno fosfát cementy v zásadní zuby kvůli jeho volné kyseliny fosforečné kyseliny složky může dráždit nervy buničiny, další škody na odontoblastů.