Práce s dalekohledem a práce s rámy

Práce s dalekohledem a práce s rámy
Podrobnosti o produktu

Kombinovaná práce

Odnímatelná protéza s PFM, Zirconia / Cercon nebo E-max korunou / můstkem.

Přílohy Denture. Práce s dalekohledem a práce s rámy

Doba obratu: 5-7 pracovních dnů

Dobrá kvalita a cena (FDA Certified Dental Lab).

Zpět přes prioritní službu UPS, Fedex nebo DHL.

Způsob dopravy: letecká nákladní doprava


Výhoda:

(1) rychlost jízdy, je obvykle 800 ~ 900 km / h, značně zkracuje vzdálenost mezi nimi;

(2) výkon motoru je dobrý, může létat přes téměř všechny druhy přírodních překážek, může dosáhnout jiného druhu dopravy je obtížné dosáhnout.


Hlavní produkty :

PFM (porcelán tavený na kov) , všechny keramické , implantáty , snímatelné protézy , kombinované práce , stomatologické přístrojeShenzhen Sunflower Dental Laboratory je jedním z předních profesionálních výrobců a dodavatelů teleskopické práce v Číně. S velkým týmem dobře vyškolených profesionálních laboratorních techniků vyrábíme vysoce kvalitní dalekohledovou práci v souladu s oficiálními standardy. Nyní si můžete být jisti nízkými cenami výrobků vyrobených v Číně z naší továrny.


Shenzhen Sunflower Dental Laboratory je jedním z předních profesionálních výrobců a dodavatelů dalekohledů a rámových prací v Číně. S velkým týmem dobře vyškolených profesionálních laboratorních techniků vyrábíme vysoce kvalitní dalekohledovou práci a rámovou práci v souladu s oficiálními standardy. Nyní si můžete být jisti nízkými cenami výrobků vyrobených v Číně z naší továrny.
Dotaz