Šen-čen slunečnice zubní laboratoř je plný služeb zubní laboratoře v Číně. Jsme FDA certifikován zubní laboratoř v Číně.

V zubní laboratoři slunečnice chápeme význam kvality, komunikace a cenu, pokud jde o všechny oblasti výroby zubní protézu.

Naše velké týmy laboratorní technici jsou vyškolení profesionálové, kteří hrdí na svou práci nabízí jednotné úrovně kvality a péče pro všechny z našich globálních zákazníků. Používáme pouze materiály nejvyšší kvality s všechny materiály používané americkou FDA, CE a australský TGA schváleny zdravotnickými prostředky.

Pokud jste zubní laboratoře nebo zubní agent chtějí zadávat, nebo jste nezávislý zubaře. jsme schopni uspokojit vaše potřeby. Jsme nemají minimální prahové hodnoty případu a nabídnout všem svým zákazníkům stejnou péči a cenu.

Jsme efektivní laboratoř s rychlý obrat 6 pracovních dnů pro většinu případů; jsou organizovány a ocenit potřebu mít případy vrátit, když o ně požádáte. Všechny případy připraven pošleme zpět našim klientům prioritní služby FedEx. DHL a UPS každý pracovní den.

Naše kancelář v Hongkongu rovněž, pomůže vám posílejte zde mnohem jednodušší a rychlejší. A pak budete mít připravený pozemek rychleji.